Skip links

Търговска мисия за малки и средни предприятия за Япония и Южна Корея в сектора на полупроводниците и цифровите технологии

Асоциацията на европейските търговски и индустриални камари обявява началото на програма EU Business Hub – Япония и Република Корея, съфинансирана от Европейския съюз, която подпомага навлизането на европейски компании на двата динамични азиатски пазара. Инициативата цели да насърчи европейските иновации и да улесни достъпа до Япония и Корея за компании, работещи в сферите на зелените и нисковъглеродни технологии, цифровите решения, както и здравеопазването и медицинското оборудване.

В рамките на програмата, европейски компании са поканени да се включат в предстоящи бизнес мисии в сектора на полупроводниците и цифровите технологии:

 

Ще бъдат подбрани 50 европейски МСП и стартиращи компании от сектора на цифровите решения, които да посетят Semicon Japan / Semicon Korea и да се възползват от следните предимства, предлагани по програмата:

  • Предварително организирани бизнес срещи: Срещи и контакти с водещи японски и корейски компании.
  • Пазарна информация: Получаване на експертни анализи и отраслови знания.
  • Целенасочена промоция: Представяне на продуктите и услугите на компанията.
  • Хотелско настаняване за четири нощувки: Програмата покрива разходи за настаняване до €1000.
  • Логистическа подкрепа по време на мисията: Съдействие при подготовката на изложението и промоционални материали.
  • Финансова подкрепа за допълнителни персонализирани услуги: Програмата съфинансира до €1000 за услуги като превод, юридически консултации, декорация на щанд и др.
  • Покрити такси за участие: Програмата поема регистрационните такси за Semicon Japan и Semicon Korea – като изложител или посетител.

Това е изключителна възможност за навлизане на два от най-напредналите технологични пазара в Азия. Европейските МСП, готови да разширят дейността си в Япония и Корея, се насърчават да кандидатстват и да станат част от дигиталната трансформация на глобалния пазар.

При интерес, в срок до 12 септември 2025г., предприятията следва директно да кандидатстват на страницата на EU Business Hub – Япония и Република Корея:

EU Business Hub – Japan and the Republic of Korea.

Сподели пост:

Търговска мисия за малки и средни предприятия за Япония и Южна Корея в сектора на полупроводниците и цифровите технологии

Table of Contents

Alert for corruption and conflict of interest