На 27 февруари 2015 г. в гр. Делхи, Индия ще се проведе Кръгла маса на тема: „Технологии за управление на водите“ по линия на ACEM (форум Азия-Европа).
Кръглата маса е част от изложението Water India и се организира съвместно от МВнР на Индия и от Конфедерацията на индийската индустрия. Събитието ще предостави възможност за обмен както между експерти от правителствения сектор, така и между представители на академичните среди и бизнеса.
Българското участие в различните инициативи на АСЕМ е важен елемент както в цялостната дейност на страната ни като член на ЕС, така и в диалога с азиатските партньори. Темата на кръглата маса кореспондира и със сферата на обмен в рамките на инициативата Дунав-Меконг по линия на АСЕМ, в която страната ни е съорганизатор.
Допълнителна информация може да бъде намерена на интернет страницата на сайта на АСЕМ: www.aseminfoboard.org
Приложения:


