В Изпълнителна агенция за насърчаване на малките и средните предприятия постъпи информация чрез Посолството на Република България в Делхи от Министерството на водните ресурси и развитието на реките на Индия, че в периода 10-14 октомври 2017 г. ще се проведе пето издание на форум „Седмица на водата в Индия – 2017“ (India Water Week-2017).
Основна тема на форума е „Вода и енергия за устойчив ръст“ с редица подтеми и съответни панели, в които ще участват редица експерти и специалисти в тази сфера. Участие в мероприятието ще вземат над 1500 професионалисти в областта.
Организатор на проявата е индийското министерство, отговарящо за водните ресурси (Ministry of Water Resources, River Development and Ganga Rejuvenation of India), като форумът ще бъде съпътстван и от изложение.
Подробна информация за форума и условията за участие в изложението можете да откриете на уеб-сайт: www.indiawaterweek.in.


